Garbage Garage: Darmowa gra samochodowa - Upjers.com

Garbage Garage – wirtualny autoszrot w przeglądarce

Gry na przegladarke Upjers

Garbage Garage – Darmowa gra samochodowa

Urozmaicona zabawa, interesujące zadania i ekscytujące zawody- to wszystko oferują Wam darmowe gry samochodowe. Gra przeglądarkowa Garbage Garage łączy w sobie wspaniałe elementy gry z wyjątkowym otoczeniem. Akcja gry Garbage Garage rozgrywa się na złomowisku, które możecie jako zarządca stopniowo rozbudować rozmontowując pojazdy i sprzedając pojedyncze części w swoim garażu.


Garbage Garage

Szczególna gra przeglądarkowa

Tutaj możecie podziwiać darmowe gry samochodowe w całej ich okazałości. Garbage Garage jest wyjątkową grą przeglądarkową.

Gry samochodowe – różne funkcje

Wśród różnych gatunków gier na przeglądarkę oferują gratisowe gry samochodowe szczególnie wszechstonne funkcje. Odkryj wspaniałą grę autoszrot!

Garbage Garage – Twój własny autoszrot
Skorzystaj ze specjalnych przedmiotów aby podrasować swój pojazd
Manni Ludolf i jego bracia będą Ci towarzyszyć w grze
Atrakcyjna pani w grze

Odkryj darmowe gry samochodowe

W zabawnej grze przeglądarkowej Garbage Garage wcielasz się w rolę ambitnego zarządcę autoszrotu. Na początku powierzchnia i możliwości Twojego złomowiska i warsztatu są stosunkowo skromne, lecz wraz z czasem Twój autosztot będzie się rozrastał, a ty możesz zostać królem szrotu! W tym celu do dyspozycji masz wiele opcji. Na rampie możesz rozłożyć na części różne rodzaje pojazdów. Później dojdą do tego łodzie motorowe, ciężarówki, helokoptery, samoloty, czołgi i odrzutowce, które możesz rozłożyć na części.

Garbage Garage – Zasada gry

Zasada gry Garbage Garage skierowana jest do bardzo szerokiej publiczności. W symulacji autoszrotu dobra zabawa w grze stoi na pierwszym miejscu. Darmowe gry samochodowe przemawiają zarówno do mężczyzn jak i kobiet, zarówno do młodzieży jak i starszych graczy. Garbage Garage oferuje wyjątkowy scenariusz gry budowniczej, gdyż możecie sami zaprojektowac własny autoszrot wybierając wyposażenie z szerokiej oferty. Oprócz praktycznych elementów wyposażenia - przykładowo miejsce do parkowania – możecie udekorować okolicę waszego autoszrotu egzotycznymi elementami takimi jak flaming, kameleon czy automaty do gry.

Handluj częściami zminnymi i zarób gotówkę
Zmierz się w arenie w Garbage Garage swoją bryką z innymi graczami

Odkryj za darmo: gry Upjers

Niezwykłe przeżycia w grze przeglądarkowej – to oferują Wam kolorowe gry online Upjers. Od 2006 roku produkuje i publikuje bamberski twórca Upjers darmowe gry przeglądarkowe. Do bogatej gamy gier zalicza się także gra samochodowa, jak również symulacje ekonomiczne i gry zoologiczne.

Forum - Garbage Garage