gabrage Garage » Darmowe gry przeglądarkowe » Upjers.com ✔

Garbage Garage – Gra autoszrot

Gry na przegladarke Upjers

Garbage Garage – Przyjemność z gry online

Scenariusz gry przeglądarkowej Garbage Garage jest wyjątkowy. W darmowej grze przeglądarkowej Garbage Garage wyprodukowanej przez Upjers z Bamberga budujesz własny autoszrot. Jako świeżo upieczony posiadacz własnego autoszrotu budujesz go od podstaw w wirtualnym świecie Garbage Garage. Do Twojego warsztatu dostarczane są różnego rodzaju pojazdy, które rozkładasz systematycznie na elementy pierwsze pozyskując w ten sposób części zamienne. Pozyskane części możesz w grze online Garbage Garage sprzedać klientom.


Garbage Garage

Darmowe gry przeglądarkowe

Darmowe gry na przeglądarkę jak Garbage Garage oferują urozmaiconą rozrywkę w grze, imponujące grafiki a także udaną mechanikę gry.

Przyjemność w grze dla każdego

Garbage Garage jest odpowiedni zarówno dla młodych jak i starszych graczy gier przeglądarkowych. Przeżyj niezwykłą symulację szrotu w przeglądarce.

Garbage Garage – Twój własny autoszrot
Skorzystaj ze specjalnych przedmiotów aby podrasować swój pojazd
Manni Ludolf i jego bracia będą Ci towarzyszyć w grze
Atrakcyjna pani w grze

Opcje gier przeglądarkowych

Gry przeglądarkowe oferują mnóstwo wspaniałych funkcji. Dotyczy się to również gry autoszrot Garbage Garage. Począwszy od rampy, na której rozkładasz przeróżne pojazdy na części, poprzez garaż, w którym możesz pozyskane części sprzedać, aż po różne wspaniałe przedmioty, którymi możesz upiększyć swój autoszrot. Garbage Garage pozwoli przeżyć Ci niezapomnianą przygodę w grze przeglądarkowej w niesamowitej scenerii.

Darmowe gry na przeglądarke

W ciągu ostatnich kilku lat prawdziwie triumfują! Oczywiście mowa o grach przeglądarkowych. Miliony ludzi na całym świecie gra regularnie w kolorowe gry online. W grę przeglądarkową Garbage Garage możesz grać bezpośrednio w swojej przeglądarce bez konieczności pobierania lub instalacji. By móc grać za darmo w GG potrzebujesz jedynie komputer podłączony do internetu oraz funkcjonujący adres email. Po spełnieniu tych wymogów dalszej grze nie stoi nic na przeszkodzie! W tutorialu zapoznasz się z głównymi funkcjami gry przglądarkowej, a następnie każdy gracz może zbudować swój własny autoszrot i udowodnić swoje umiejętności taktyczne.

Handluj częściami zminnymi i zarób gotówkę
Zmierz się w arenie w Garbage Garage swoją bryką z innymi graczami

Zagraj za darmo: Gry Upjers

W gry przeglądarkowe można grać za darmo. Od 2006 roku produkuje Upjers GmbH & Co. KG gry na przeglądarkę. Darmowe gry można grać bezpośrednio w przeglądarce. Pobieranie lub instalacja nie jest konieczna. Wystarczy kilka kliknięć, a gracz zostanie przeniesiony w fantastyczny świat samochodowy.

Forum - garbagegarage