Garbage Garage: Gry samochodowe w przeglądarce

Garbage Garage – Twój wirtualny autoszrot

Gry na przegladarke Upjers

Garbage Garage – Gry samochodowe w przeglądarce

Każdy kto chce zapoznać się z grami samochodowymi, wybierając grę Garbage Garage podjął dobrą decyzję. W tej grze przeglądarkowej wcielasz się w rolę ambitnego posiadacza autoszrtou i budujesz swój własny autoszrot. Aby móc jak najlepiej wyposażyć swoje złomowisko do dyspozycji masz wiele różnorodnych opcji. Buduj stopniowo swój autoszrot i poczuj smak gier samochodowych online.


Garbage Garage

Gry samochodowe online

Z licznymi funkacjami i opcjami gwarantuje Garbage Garage wszystkim fanom gier przeglądarkowych niesamowitą przyjemność z gier samochodowych online.

Gry dla każdego

Gry na przeglądarkę inspirują ludzi w każdym wieku. Obejmuje to także gry samochodowe online, w które można grać za darmo.

Garbage Garage – Twój własny autoszrot
Skorzystaj ze specjalnych przedmiotów aby podrasować swój pojazd
Manni Ludolf i jego bracia będą Ci towarzyszyć w grze
Atrakcyjna pani w grze

Garbage Garage – Fabuła gry

W Garbage Garage, w tej urozmaiconej grze z autoszrotem stopniowo rozszerzacie swoje złomowisko. Do Twojego warsztatu dostarczane są różnego rodzaju pojazdy, które rozkładasz systematycznie na elementy pierwsze pozyskując w ten sposób części zamienne. Pozyskane części możesz w grze online Garbage Garage sprzedać klientom. Dzięki zarobionej w ten sposób wirtualnej gotówce możesz dokonać inwestycji w rozwój i rozbudowę swojego autoszrotu i w ten sposób uczynić go jednym z najlepiej prosperujących w całej okolicy.

Różnorodność gier

Odkryj imponującą różnorodność gier samochodowych online. W niesamowitej grze samochodowej online Garbage Garage prowadzisz własny autoszrot i rozbudowujesz go krok po kroku. W grze towarzyszyć będą Ci bracia Ludolf. Najsłynniejsi w Niemczech handlarze szrotem wyjaśnią Ci najważniejsze funkcje w grze. Przeżyj z Mannim, Uwe i Peterem Ludolf fascynujący świat gier online samochodowych i zagraj teraz za darmo! Jedyne warunki, które musi spełnić każdy potencjalny gracz, by móc stworzyć konto w grze Garbage Garage to komputer podłączony do internetu oraz ważny adres email. Nic więcej nie potrzeba! A teraz możesz rozpocząć kultową grę na przeglądarkę.

Handluj częściami zminnymi i zarób gotówkę
Zmierz się w arenie w Garbage Garage swoją bryką z innymi graczami

Darmowa przyjemność w grze: gry Upjers

Od 2006 roku twórca i wydawca gier komputerowych Upjers z Bamberga oferuje graczom gry przeglądarkowe różnej tematyki. W kolorowe gry online można grać w przeglądarce bez konieczności pobierania i instalacji. A różnorodność gatunków gier jest imponująca! Paleta gier sięga od gier samochodowych aż po przezabawne symulacje.

Forum - Garbage Garage