Garbage Garage - Wrażenia w samochodowym raju za darmo

Garbage Garage – Przyjemność z gry w przeglądarce

Gry na przegladarke Upjers

Garbage Garage – Wrażenia w samochodowym raju

W grze autoszrot Garbage Garage budujecie swoje własne złomowisko. Następnie rozkładacie dostarczone Wam pojazdy różnej wielkości na części, a pozyskane części zamienne takie jak koła, hamulce, akumulator czy nadwozie sprzedajecie w swoim garażu. Sami możecie wybrać dla siebie najbardziej opłacalną cenę sprzedaży. Garbage Garage umożliwia Wam darmową przyjemność z gier samochodowych.


Garbage Garage

Gratisowe gry samochodowe

Gra przeglądarkowa Garbage Garage oferuje użytkownikom możliwość darmowej gry w gry samochodowe oraz możliwość wypróbowania różnych funkcji w grze.

Przyjemność z gry dla wszystkich

Są prawdziwą przyjemnością dla młodych i starszych. Gry przeglądarkowe takie jak Garbage Garage umożliwiają przeżyć szerokiej publiczności za darmo fascynujący świat gier samochodowych.

Garbage Garage – Twój własny autoszrot
Skorzystaj ze specjalnych przedmiotów aby podrasować swój pojazd
Manni Ludolf i jego bracia będą Ci towarzyszyć w grze
Atrakcyjna pani w grze

Garbage Garage – Story

Garbage Garage oferuje jedyny w swym rodzaju scenariusz. Na początku powierzchnia i możliwości Twojego złomowiska są stosunkowo skrome. Z czasem możesz je jednak rozbudować i upiększyć. Na swoim autoszrocie rozkładasz różnego rodzaju pojazdy, sortujesz części zamienne i przerabiasz liczne samochody systematycznie dostarczane do Twojego garażu. Pozyskane części zamienne możesz sprzedać, tym samym zarobić wirtualną walutę, dzięki której będziesz mógł rozbudować swój autoszrot.

Fascynujący świat złomowiska

Garbage Garage jest idealnym miejscem, w którym można przeżyć darmową przyjemność z gier samochodowych. Tym bardziej, że w tą grę przeglądarkową można grać całkowicie za darmo. Wszystko co jest potrzebne, aby móc grać w Garbage Garage to komputer z dostępem do internetu i ważny adres email. Po spełnieniu tych wymogów dalszej grze nie stoi nic na przeszkodzie! Zarejestruj się na stronie startowej gry i utwórz darmowe konto. Po rejestracji w grze gracz ma możliwość zapoznania się z jej podstawowymi funkcjami korzystając z samouczka – tzw. wprowadzenia do gry. Zanurz się w fascynujący świat tej niezwykłej gry autoszrot na przeglądarkę.

Handluj częściami zminnymi i zarób gotówkę
Zmierz się w arenie w Garbage Garage swoją bryką z innymi graczami

Odkryj za darmo: Gry Upjers

Odkryj darmowe gry Upjers. Od 2006 roku twórca gier komputerowych Upjers z Bamberga produkuje gry przeglądarkowe. W kolorowe gry online można grać za darmo bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności pobierania i instalacji. Upjers oferuje szeroką paletę gatunków, w tym także grę samochodową, w którą można grać za darmo.

Forum - Garbage Garage