Darmowa przyjemność z gry » Garbage Garage ✔

Garbage Garage – Gra autoszrot

Gry na przegladarke Upjers

Garbage Garage – Darmowa przyjemność z gry

Ta gra na przeglądarkę oferuje Wam wspaniałe bezpłatne wrażenia i doświadczenia w grze. W Garbage Garage zarządzacie własnym złomowiskiem. Na rampie rozkładacie na części dostarczone samochody, następnie sprzedajecie części składowe w swoim garażu, a tym samym zarabiacie Ggdolce. Dzięki wyjątkowemu otoczeniu i wspaniałemu gameplay oferuje Wam Garbage Garage niezapomniane darmowe przeżycie w grze w przeglądarce.


Garbage Garage

Gratisowe gry w przeglądarce

Każdy, kto chce zaznać smak darmowych gier na przeglądarkę gra autoszrot Garbage Garage oferuje różnorodne opcje w grze.

Na autoszrocie

Tutaj rozgrywa się akcja gry Garbage Garage. Na autoszrocie wykonujesz wszystkie ważne zadania, a tym samym zbierasz punkty i rozwijasz swoje złomowisko.

Garbage Garage – Twój własny autoszrot
Skorzystaj ze specjalnych przedmiotów aby podrasować swój pojazd
Manni Ludolf i jego bracia będą Ci towarzyszyć w grze
Atrakcyjna pani w grze

Garbage Garage – możliwości

Garbage Garage oferuje Wam różnorodne możliwości. Wyposaż swój autoszrot w różne akcesoria – począwszy od skrzynki, a skonczywszy na kameleonie. Skorzystaj z czernego rynku, aby nabyć za niewielką sumę auta. Wykonuj questy w domku braci Ludolfów i podrasuj swoje bryki odjechanymi dodatkami i zrób z nich najszybsze, najbardziej odjazdowe i niepokonane monstra! Zmierz się w arenie swoją bryką z innymi graczami i udowodnij, że twoja gablota ma większego kopa!

Darmowe pomysły na grę

Możesz grać za darmo. Wszystko czego potrzebujesz, aby móc cieszyć się grami w przeglądarce to komputer z dostępem do internetu i działający adres email. Jeśli tylko spełniasz te warunki, to możesz zarejestrować się na stronie startowej gry i rozpocząć zabawę w grze. Darmowe gry oferują wiele zabawnych opcji i mnóstwo funkcji. Do gry wprowadzi Cię tutorial, gdzie zapoznasz się z najważniejszymi krokami w Garbage Garage. Teraz możesz rozpocząć grę i udowodnić, że możesz zostać najlepszym handlarzem sztrotu!

Handluj częściami zminnymi i zarób gotówkę
Zmierz się w arenie w Garbage Garage swoją bryką z innymi graczami

Darmowa przyjemność: gry Upjers

Od 2006 roku firma Upjers GmbH z Bamberga tworzy tak zwane gry na przeglądarkę. Są to kolorowe gry online, w które można grać za darmo bez konieczności pobierania i instalacji. Paleta gier jest bardzo bogata i zawiera obecnie 30 darmowych gier. A paleta gatunków sięga od symulacji autoszrotu po symulację ekonomiczną.

Forum - garbagegarage