Garbage Garage: Cieszyć się fajnymi grami samochodowymi

Garbage Garage – Rozkładanie aut w przeglądarce

Gry na przegladarke Upjers

Garbage Garage – Fajna zabawa w grach samochodowych

Grę na przeglądarkę Garbage Garage zaprezentują Wam najfajniejsi handlarze szrotu w Niemczech. Wszystkie funkcje w grze online Garbage Garage przedstawią i wyjaśnią Wam Uwe, Peter i Manni Ludolfowie. Słynne gwiazdy telewizyjne będą Wam towarzyszyć w grze jako wirtualni pomocnicy przez całą grę przeglądarkową i podzielą się z Wami ciekawymi informacjami, a także będą służyć Wam pomocą. Przyjemność w grze samochodowej jest więc gwarantowana!


Garbage Garage

Na złomowisko

W różnorodnej grze przeglądarkowej czeka na przyszłych autoszrociarzy jedyny w swoim rodzaju scenariusz! Macie możliwość wybudowania własnego autoszrotu.

Wspaniałe opcje

W interesującej grze przeglądarkowej Garbage Garage czekają na Was wspaniałe opcje gier samochodowych.

Garbage Garage – Twój własny autoszrot
Skorzystaj ze specjalnych przedmiotów aby podrasować swój pojazd
Manni Ludolf i jego bracia będą Ci towarzyszyć w grze
Atrakcyjna pani w grze

Garbage Garage – Story

W grze przeglądarkowej Garbage Garage czeka na Was nie tylko jedyny w swoim rodzaju scenariusz gier samochodowych, lecz sami możecie pokierować losami własnego autoszrotu. Sami decydujecie o tym jak rozbudować i urządzić swój autoszrot. Na rampie rozkładacie różnego rodzaju pojazdy. Następnie pozyskane części zmienne sprzedajecie w swoim garażu zarabiając tym samym wirtualną gotówkę, dzięki której będziecie mogli rozbudować swój autoszrot lub zakupić inne pojazdy.

Cieszyć się fajnymi grami samochodowymi

Przeżyj wyjątkową przygodę w niesamowitej grze samochodowej Garbage Garage i załóż sobie darmowe konto w grze. By móc grać za darmo w GG potrzebujesz jedynie komputer podłączony do internetu oraz funkcjonujący adres email. Po spełnieniu tych wymogów dalszej grze nie stoi nic na przeszkodzie! Po rejestracji w grze gracz ma możliwość zapoznania się z jej podstawowymi funkcjami korzystając z samouczka – tzw. wprowadzenia do gry. Bracia Ludolfowie wyjaśnią Ci główne funkcje gry i nauczą Cię między innymi jak rozkładać pojazdy a pozyskane części zmienne sprzedawać po najwyższej cenie.

Handluj częściami zminnymi i zarób gotówkę
Zmierz się w arenie w Garbage Garage swoją bryką z innymi graczami

Możliwość grania za darmo: gry Upjers

Od 2006 roku Upjers GmbH & Co. KG z Bamberga tworzy i publikuje darmowe gry przeglądarkowe. Twóraca gier komputerowych online Upjers może pochwalić się szeroką gamą gier w różnych tematykach, w tym świetne gry samochodowe jak Garbage Garage, a także gry ze zwierzętami takie jak My Free Zoo.

Forum - Garbage Garage